Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myfarete Laze - Eja (Zeri Yt Ne Telefon) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Zeri yt ne telefon
Me tha prape, "Eja".
Zemra inatin e harroje
Une prane te erdha.

S'ish takimi i pare, jo,
Por as i fundit.
Buzet thane: "Me fal ti"
Qerpiku nje lot shkundi.

Dhe ne syte tane u hap
Nje drite gezimi.
Zemra i tha zemres
Beso ne dashuri.

Per t'i dhene udhe mendimit te bukur
Prane te dua ty, vec ty.
Dhe cdo gje e cilter doje perhere
Ne mes nesh te dy, te dy.

Ne cdo hap te jetes sime une dua
Qe te jesh dhe ti dhe ti.
Ne cdo hap dhe ne gezime te jetes
Prane te ndjej o dashuri.


Myfarete Laze - Eja (Zeri Yt Ne Telefon)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja (Zeri Yt Ne Telefon)".
3. Video është e këngës "Eja (Zeri Yt Ne Telefon)", por nuk këndohet nga Myfarete Laze.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Myfarete Laze:


Komente 0