Më mbaj mend (për 1 muaj)


N.A.G - Art Official

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Art Official".
3. Video është e këngës "Art Official", por nuk këndohet nga N.A.G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

N.A.G - Art Official  (Feat. Jeton & B52)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Featuring

B52

Featuring

Jeton

14/11/2012

2012-11-13T23:10:49+00:00B52:

thirri prej hapsires t'mdhaj me satelit
n'anije kozmike,a pom nin o sahit ?
ja kom marr doren alkoholit pe fermentoj
senet Gravitet veq te na kur shkoj
bima osht ka rritet e mu so ka um pritet
edhe pak sat rritet..................?
kshyri telivizor kejt kanallat po mi rrok
ma thej qitu veq vet spom mungon ajo bot
as ata qe kan ngjyros ma shum se karamurati (wuaaaa)
as ata qe nuk e dallojn rrenen pi fakti (wuaaa)
as ajo qi shitet kishe visarin e don
e din qe i kom do pare e rrin dej sa i hargjon
kur i kom shit kto fore un jom kan shkoll fillore
ti e kapshe baben per dore (bye bye)
lidhja pot nerprehet tu e past veq 1 femen
se marova nja t'fort qe sta lun menen

REF.
????????????

Jetoni:

jetoni toni ta kallxon receptin
e maj ket beat haver per super talentin
emsit jon rrenca pe mashtrojn miletin
folin per tjetrin e mfol per veten
thuj nese ki diqka me thon vertet
nese jo po izi ose shtt rri i qet
njeri komplekse se tshti neper strese
e rrami qit seke qu shkrebzen dheze
m'gjen rrug man se qaty e boj lekin
gangster night bone fight e bone edhe rrekin
i madh plot gipeki une vet i 3-ti
.............................................?

REF:
?????????????

B52:

eksperienc fusha ndryshme eksperimente me lloj lloj sene
natyrore artificiale mledh mene e hargjit mene
paprit pa kujtu erdha n'kit gjendje kritike
kom probleme ekonomike shoqnore nervore dhe at edukative
aspirata a m'don dhip ? nanen e parelive
...............masa masive
qdo sen qe esht perreth ka shitje dhe dukuri farfnije
bloody alsat i hin rrugve shkurt legjitimisht
jom shaqa e na klloshart papaka mirrum me konkavra
duhet mi bo kejt vet kurse pare st'ka lon baba
nuk fajsohet veq aj po shqiptart me gjenerata
t'rrejn rrenc dyftyrqt tradhtar kush pi jep informata
i kom degju ni qeellim shqipnija jon e madhja
mos e pri me ta kall po qu edhe kallja
mos e prit me ta shpall po qu edhe shpallja
si pirat e ulqinit si aleksandri i madh
si baca adem un jom ushtar i qart
si malsort e gucis si sokolt e ali pashes
si kthimi skenderbeut shpates ja kthejm shpaten
pushkes ja kthejm shpuken
topit ja kthejm topin
nuk vdes kurr mbes heroi i kombit


Ky tekst u dërgua nga Arbnor   arbnor93
Më Shumë Këngë Nga N.A.G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet