Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nadi & Lori - Tjeter Mos Kerko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nadi …

N'shikim t’parë kur t’pash oj vajz
zemrën time ma ke marr
u dashurova n’ata sy
tash çdo dit mendoj në ty. 2x

Eja vajz ti dashurom
tjeter djal ti mos kerko
veç ta dish se sa të du
1 sahat sdot rish pa mu. 2x

Lori..

Prej at dit kur t’pash o djal
mend e mia mi ke marr
u dashurova nata sy
tash çdo dit mendoj për ty
skam lan vend pa te kerku,
Zemrat tona më i Bashku
veç e jotja unë dot jam,
po te baj be skam tjetër kand

Eja djal ti dashurom,
Tjeter vajz mos kerko
Veç ta dish së sa te du,
1 sahat sdo t’rish pa mu 4x


Ky tekst u dërgua nga Miss Germany..   luaniqLori & Nadi
Publikimi: 23/06/2010


Nadi & Lori - Tjeter Mos Kerko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tjeter Mos Kerko".
3. Video është e këngës "Tjeter Mos Kerko", por nuk këndohet nga Nadi & Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nadi:


Komente 0