TEKSTESHQIP

Naile Hoxha
Moj E Mirë Synën Larushe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Mirë Synën Larushe" kënduar nga Naile Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.