TEKSTESHQIP

Naile Hoxha
Oj Zogu Jelek Me Vija
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Zogu Jelek Me Vija" kënduar nga Naile Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.