TEKSTESHQIP

Naim Krasniqi, Dardan Gjinolli & Azem Lukaj
Po Filloje Me Tu Ankue
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Filloje Me Tu Ankue" kënduar nga Naim Krasniqi, Dardan Gjinolli & Azem Lukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Naim Krasniqi.