Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Beqiri & Labinot Beqiri - Agoi Dita Çikë Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Agoi dita Cike ku je? pa ty dielli s'sast tuj nxe, o sasht tuj nxe
kurre per ty dielli mos nxeft, maca e zez udhen ta preft

Hajde cike se shkoj kjo dite, do me m'dal pa ty ky shpirt,
Nuk del djal shpirti kollaj, edhe n'dalt un nuk kam faj

Hajde cik se terri ra, me nont shpirt Zoti me m'ba:
Me nont shpirt Zoti me t'ba, tet ti marr e njo ta lo

Merre cik ndaq edhe t'nantin vec mos m'le tuj t'prit mu t'gratin:
T'nantin shpirt djal po ta la, se kjo nan ska me na ndaNuk kemi video për këtë këngë.
Naser Beqiri & Labinot Beqiri - Agoi Dita Çikë Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Agoi Dita Çikë Ku Je".
3. Video është e këngës "Agoi Dita Çikë Ku Je", por nuk këndohet nga Naser Beqiri & Labinot Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Beqiri:


Komente 0