Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Beqiri - Shoqes Tande Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Thuaj, shoqes tande
T'ma falë, atë shikim
Ndashtë tinza, ndashtë ashiqare
Veç let' jetë për hatrin tim x2

T'fala dashnija jeme
ma e mira e ksaj zemre
tfala dashnija jeme
je ritmi zemres teme

Ref:
Shoqen moj, ma keni rrush
Sikur unë se do askush
Këqyr' qysh qesh e këqyr' qysh fol
je e jemja moj belhollë

Thuaj, shoqes tande
Buzëqeshjen, të ma dhuron
Ndeshtë të heshtun, ndeshtë me za
Veç zemrën t'ma gufon x2

T'fala dashnija jeme
ma e mira e ksaj zemre
tfala dashnija jeme
je ritmi zemres teme

Ref:
Shoqen moj, ma keni rrush
Sikur unë se do askush
Këqyr' qysh qesh e këqyr' qysh fol
je e jemja moj belhollë


Ky tekst u dërgua nga Dafy SopiNaser Beqiri
Publikimi: 08/09/2022
Muzika: Naser Beqiri
Produksioni: Floriant Salihu (Flow)
Teksti: Muhamet Halili
Video Produksioni: Flow ProductionNaser Beqiri - Shoqes Tande
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqes Tande".
3. Video është e këngës "Shoqes Tande", por nuk këndohet nga Naser Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Beqiri:


Komente 0