Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Naser Berisha - Qapkene  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Nese Shkon"
Edi se do tme kushtoj
prap te jem me ty
shikimit tend si rezistova
me bere per vehte perseri

fjale te embla ti mi thua
e un si i marr te besoj
ne cdo vend ku kemba tshkel
un pasteje do te shkoj

Ah qapkene e vertet je
ti mdogje zemren time
ah sa te dua se ke idene 2x
ti mdogje veq me shikime

REF.:
Ti me sillesh reth e rotull
nga vetja smund te largoj
nga dashurija jam i verbuar
te lozesh me mua te lejoj

ah qapkene e vertet je
mdogje ti zemren time
sa te dua se ke iden
ti me cmend veq me shikime;

REF.:
Ti me sillesh reth e rotull
nga vetja smund te largoj
nga dashurija jam i verbuar
te lozesh me mua te lejoj

ah qapkene e vertet je....


Ky tekst u dërgua nga Zeqa
Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet