Më mbaj mend (për 1 muaj)


Naser Berisha - Kur Mbetesh Vet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Mbetesh Vet".
3. Video është e këngës "Kur Mbetesh Vet", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Naser Berisha - Kur Mbetesh Vet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Permbledhje"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

Asnjë Koment

26/06/2009

2009-06-26T17:44:33+00:00[1] Filloj shum mir me ty
u ndam pa prituri
gjithmon nga un ke ik
e prap je kthy t'kam prit
e kur t'kthehësh të shikosh
me ty nuk jam un më
do t'më urresh mua dhe vetën
që e humbëm te vërtetën

ref. [2X]..S'do tjesh e qet
kur mbetesh vet
zëri im s'thërret
do ta kuptosh
më s'kthehem dot
mos vuaj kot..!!

[2] Filloj shum mir me ty
u ndam pa prituri
gjithmon nga un ke ik
e prap je kthy t'kam prit
e kur t'kthehesh te shikosh
me ty nuk jam un më
do t'më urresh mua dhe vetën
që e humbëm te vërtetën

S'do t'jesh e qet
kur mbetesh vet
zëri im s'thërret
do ta kuptosh
më s'kthehem dot
mos vuaj kot..!


Ky tekst u dërgua nga Brikenna.!
Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet