Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Jeta Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ouou jeta ime plot me vujtje dhe me mallengjime.
Shkoj pa puthje pa ledhatime vetem me hidherime keshtu e ka jeta ime .(2x)
O ajo shkoj me nuk ka kthim u fli gezimi u ngjall deshprimi.Sikur te isha ai qe sjam zemra do ngjallej syt z´do te qajn.(2x)

Ouou jeta ime plot me vujtje dhe me mallengjime

Shkoj pa puthje pa ledhatime vetem me hidherime keshtu e ka jeta ime(2x)

O ajo shkoj me nuk ka kthim u fli gezimi u ngjall deshprimi.Sikur te isha ai qe sjam zemra do ngjallej syt z´do te qajn.

O ajo shkoj me nuk ka kthim u fli gezimi u ngjall deshprimi.Sikur te isha ai qe sjam zemra do ngjallej.


Ky tekst u dërgua nga Blerina Arber Dini

Naser Berisha - Jeta Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Ime".
3. Video është e këngës "Jeta Ime", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente 0