Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Prap Do Te Kthehem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Tregom oj perendi a i thuhet jete kesaj
qe sa here i kam thene vehtes
shum ma mir mos te isha gjall
kujtoj diten kur une shkova
ty te lash me lot ne sy
e di se zoti s´dot ma fal
prandaj t´lutem t´me falesh ti
kujtoj diten kur une shkova
ty te lash me lot ne sy
e di se zoti s´dot ma fal
prandaj t´lutem t´me falesh ti

Dhe sod kendoj me zere te larte
le te degjojn te gjithe
se prap do te kthehem n´qytetin tim
dhe me ty dot jem serish
se prap do te kthehem n´qytetin tim
dhe me ty dot jem serish

Sonte enderrova se kishe vdekur ti
nga gjumi e leshova nje zere dhe thash:
t´lutem mos me lere n´vetmi
mes meje dhe teje na ndajn mijra kilometra
mua dhe ty te mjeret ne jet na mbajn veq shpresat
mes meje dhe teje na ndajn mijra kilometra
mua dhe ty te mjeret ne jet na mbajn veq shpresat

Dhe sod kendoj me zere te larte
le te degjojn te gjithe
se prap do te kthehem n´qytetin tim
dhe me ty dot jem serish

Dhe sod kendoj me zere te larte
le te degjojn te gjithe
se prap do te kthehem n´qytetin tim
dhe me ty dot jem serish
se prap do te kthehem n´qytetin tim
dhe me ty dot jem serish


Naser Berisha - Prap Do Te Kthehem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prap Do Te Kthehem".
3. Video është e këngës "Prap Do Te Kthehem", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente 0