Më mbaj mend (për 1 muaj)


Naser Berisha - Dy Pas Mesnate

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Pas Mesnate".
3. Video është e këngës "Dy Pas Mesnate", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Naser Berisha - Dy Pas Mesnate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Nese Shkon"

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 1

Komente

Asnjë Koment

04/08/2006

2006-08-03T23:00:00+00:00Dielli i heshtur, në dorën tënde,
Po përendon,
Natyrë e vdekur, në dhomën time,
Më brenë, më dërmon.
E unë, sikur këndoj – në ty mendoj!
E unë, sikur këndoj – në ty mendoj!

Vjeshtë në qiell, dimër në zemër,
Shi po rigon,
Kujtim i kam lodrat, lulet që vyshken,
Ti po harron.
E unë, sikur këndoj – në ty mendoj!
E unë, sikur këndoj – në ty mendoj!

Ref:
Dy pas mesnate,
E unë nuk kam gjumë,
Të gjithë e dijnë,
Se të dua shumë,
Vetëm ti nuk e di, - sa të dua unë!
O zot i kësaj nate,
Mos luaj me mua,
M'lejo t'i tregoj,
Sa shumë e dua.
Vetëm ti nuk e di, - sa të dua unë!


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet