Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Naser Berisha - Çka Nuk Mbaron  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Gjurmët"
(D.Shkreli/D.Shkreli) 2004

Unë, nuk e di se kush jam,
Dhe ku jetoj, ku kam qenë çka kërkoj,
Pse jetoj, kur t'kujtoj pse rënkoj,
Sytë me lotë, përse m'janë mbushur nuk kuptoj!

Ky diell, athua çfarë kërkon,
Veç pak hije, po vdes a s'më ndihmon,
Pak dashuri, pak dashuri më mungon,
O ku je ti, të thërras a më dëgjon?

Ref:
Dhe dëgjo fare mirë,
Ndoshta do të jetë pak vështirë,
A më sheh kam një dëshirë,
Ta kalojmë ca kohën shtrirë!
Përse jo, nuk jemi fis,
Unë jam gurë unë jam dhe lis,
Dua n'vesh të përshpëris,
Çka nuk mbaron as mos e nis


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet