Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Dil Ne Dere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dil ne dere
Dil ne dere o moj voglushe
Sa te shoh nje here
Ta shoh ftyren tende
Lule pranvere

Qenke rrit moj s`te nxen kemisha
Fol me goje nje here
Ah qe ma plase zemren
Time t`mjere

REF:

S`pari kur te pash, Rruges tuj kalu jote
Bukuria jote m`bani me u tranu
Une do te behem sokol i atill
Do ta marr vogelushen, ta qoje ne shtepiPublikimi: 01/12/2002


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente 1


Naser Berisha - Dil Ne Dere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Ne Dere".
3. Video është e këngës "Dil Ne Dere", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.