Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Haj, Haj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ajo me mahniti ajo me mashtroj
Me ndau nga ti pastaj me la me gishta ne goje
Me ndau nga ti pastaj me la me gishta ne goje

REF
Haj haj qa i bona veti haj haj haj medet
Haj haj qe me pate lanun haj haj shume lezet

Pasi te braktisa vone e mora vesh
Se ti ishe engjull e ajo ishte dreq
Se ti ishe engjull e ajo ishte dreq

REF
Haj haj qa i bona veti haj haj haj medet
Haj haj qe me pate lanun haj haj shume lezet
...
REF
Haj haj qa i bona veti haj haj haj medet
Haj haj qe me pate lanun haj haj shume lezet
4XPublikimi: 01/12/2002Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente mbi këtë këngëNaser Berisha - Haj, Haj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haj, Haj".
3. Video është e këngës "Haj, Haj", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.