Më mbaj mend (për 1 muaj)


Naser Berisha - Lora

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lora".
3. Video është e këngës "Lora", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Naser Berisha - Lora  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014

Komente

Asnjë Koment

25/08/2014

2014-08-25T11:02:41+00:00Rrugedalje s`kam, me shpres une jam se
Ti do te kthehesh zemer ja ku jam,
Totali yti ashtu si me pare
Personazh kryesor n`jeten time te kam

Jeta pa ty ka humb kuptimin e vet ,
Netet vijne e shkojne ende te pres
Koha me nuk luan qellimin e vet
Po nuk u ktheve ti , une do vdes

REF:
O Lora ti ku je
O Lora pse me le
Pa ty une s`kam me shpres

Ndegjoj tregime se e lumtur jeton
Eshte e vertet? te lutem tregom
Po fillon nje kapitull i ri
Nje fund me dhimje perseri

N` fjalin e kot se " koha gjithcka sheron"
Me asnjeri nuk beson
Jeto e lir, por arsyeje nuk ke
Lora ime ti me nuk je

REF:
O Lora ti ku je
O Lora pse me le
Pa ty une s`kam me shpres


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet