Më mbaj mend (për 1 muaj)


Naser Berisha - Engjujt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjujt".
3. Video është e këngës "Engjujt", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Naser Berisha - Engjujt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Nese Shkon"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017

Komente

Asnjë Koment

15/08/2017

2017-08-15T16:30:02+00:00Engjujt e nates me peshperisin
sa me len te qet prap ja nisinnn
ne buzet e tua verbuar jame
premtimet tyhen ku te kam

kush i pari kerkon falje
cili thot se jam penduar
ndoshta ti ndoshta une
ska rendesi jemi mashtruar

nuk eshte kjo keng dashurie
eshte nje himn per buzet e tua
me lejo qe te them te dua te dua


Engjujte nates me si kam par
bredhi rrugve t'zbrazta si i marr
ne tingujt e nates agon dita
vetem a e din se sa te prita

kush i pari kerkon falje
cili thot se jam penduar
ndoshta ti ndoshta une
ska rendesi jemi mashtruar

nuk eshte kjo keng dashurie
eshte nje himn per buzet e tua
me lejo qe te them te dua te dua

kush i pari kerkon falje
cili thot se jam penduar
ndoshta ti ndoshta une
ska rendesi jemi mashtruar

nuk eshte kjo keng dashurie
eshte nje himn per buzet e tua
me lejo qe te them te dua te dua

kush i pari kerkon falje
cili thot se jam penduar
ndoshta ti ndoshta une
ska rendesi jemi mashtruar


Ky tekst u dërgua nga Deni Rakoci
Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet