Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Fjala E Thyer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me kujtohet
ajo nate vjeshte me shi
te lagur e te ftohur
ti te une kerkoje ngohtesi

Ti vetem qaje
as nje fjale, me nuk ma the
lotet e tua tregonin
se ky eshte, fundi per ne

(brige)
Dhe une te pres
i pashpres
ne vendin e njejt

REF:
Kuptova se je larguar
e nuk e di se ku
Jo-kurr skam besuar
ti me thoje, te dua shume

Sa m'ka djeg ajo fjal e thyer
e zemren ma lendove
Dashuri jo, nuk i thuhet
pa arsye, ike e shkove

gjdo pike, shiu qe bie
eshte nje kujtim per ty
gjersa tjeret vetem lagen
n'cdo pik shiut te ndjej ty

nga stuhia e kohes
barka e jetes na'u permbys
ah sa do te doja
te jesh pran meje serish


(brige)
Dhe une te pres
i pashpres
ne vendin e njejt

Ref:
Naser Berisha
Publikimi: 25/05/2021
Muzika: Zeqirja Bajrami & Naser Berisha
Teksti: Zeqirja Bajrami & Naser Berisha
Orkerstrimi: Oki
Gitare: Reshat Beqiri
Drums & Back-Vokale: Barlet Qerimi
Klasviatur: Defrim Behluli
Mix-Master: Naser BerishaNaser Berisha - Fjala E Thyer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala E Thyer".
3. Video është e këngës "Fjala E Thyer", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente 0