Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Unë Heroi Yt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Më kërko një yll po deshte
Më emrin tënd që ta pagëzoj
E pastaj për ty në tokë do ta zbres
Buzëqeshjen tënde që ta rrezatoj

Dëshiro edhe hënën sonte
Natën vonë kur ajo ndriqon
Dhe kur gjumi të merr ty lehtas
Më tregon se për kënd ënderron

(brige)
Te lutem thuaj se cka zemra t`do
Një mijë deshira une do ti plotesoj

REF:
Une do të jetoj në ënderrat e tu
Si magjistar i dashuris
Një dëshire vetem ti me thuaj
Dhe unë do të jem heroi yt

Jeta jote një roman dashurie
E unë aty jamë kalorsi yt
Mbylli sytë që të puthë në faqe
E ti në veshë dëshiren ma përshperit

Sikur kjo të ishte nata e fundit
Dëshirat ty që ti plotësoj
Mos ngurro dhe mi thuaj të gjitha
Unë një nga një do ti plotësoj
Naser Berisha
Publikimi: 28/07/2021
Muzika: Naser Berisha
Orkestrimi: Naser Berisha
Teksti: Naser Berisha & Xhelil Haziri
Gitare & Bass: Reshat Beqiri
Mix-Master: Naser BerishaNaser Berisha - Unë Heroi Yt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Heroi Yt".
3. Video është e këngës "Unë Heroi Yt", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente 0