Më mbaj mend (për 1 muaj)

Natti - Si Ty (Feat. Ergys Shahu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Ref 2x
toka te sillet
mbylli syt
dhe mendo me pak
vendi te digjet
je ne enderr
dhe qendro
me gjat

vetem ket nat dua te dal
dhe ti harroj te gjitha
sa po mbaroj goten e par
me kujtohet vendi
ku un te prisja
aty filloj te humbas
e kthej kohen pas me shfaqen
te gjitha kujtimet
per femrn qe kam ne krah
me duket se te ngjan
e lodha veten
duke e genjyr
koha s'do ndalet
gabimet do falen
ajo ndihet fajtore
se ka nje tjeter perdore
me tinguj lendohet
bota rrotullohet

Ref 2x
toka te sillet
mbylli syt
dhe mendo me pak
vendi te digjet
je ne enderr
dhe qendro me gjat


Ky tekst u dërgua nga gocamir


Nuk kemi video për këtë këngë.


Natti
Featuring: Ergys Shahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/05/2013


Natti - Si Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ty".
3. Video është e këngës "Si Ty", por nuk këndohet nga Natti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Natti:


Komente 0