TEKSTESHQIP

Naxhije Bytyqi & Beqa
Me Dy Ftyra
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Dy Ftyra" kënduar nga Naxhije Bytyqi & Beqa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor u prezantua online i plotësuar në aspektin vizual edhe me anë të një videoklipi, i cili u punua nga Art Production. Ky videoklip u publikua me datë 6 Shkurt 2023. Teksti dhe arranzhimi e përshtati Besnik Zikolli.