TEKSTESHQIP

Naxhije Bytyqi & Beqa
T'kisha Pas Moj Nanë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'kisha Pas Moj Nanë" kënduar nga Naxhije Bytyqi & Beqa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të na dhuruar diçka artistike që do të mbetet në videotekën shqip, ky materiali muzikor bëhet i disponueshëm tek artdhashësit i punuar mjaft mirë me anë të një klipi muzikor, të cilin e përgatiti Art Production. Ky videoklip u publikua më 18 Mars 2023. Muzika, teksti dhe arranzhimi është marrë përsipër nga Besnik Zikolli.