TEKSTESHQIP

Naxhije Bytyqi & Beqa
T'kisha Pas Moj Nanë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'kisha Pas Moj Nanë" kënduar nga Naxhije Bytyqi & Beqa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 18 Mars 2023, Naxhije Bytyqi & Beqa publikojnë videoklipin "T'kisha Pas Moj Nanë". Kënga vjen e realizuar në të gjithë komponentët e saj nga Besnik Zikolli.