Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku - Oj Lulije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Anem ane i rash Kosoves 2X
e ta bleva oj oren e dores. 2X

Ojna ojna sa te dojna,
oj lulije u bane e jonja. 2X

Anem ane i rash Kosoves 2 X
e ta bleva oj oren e dores. 2X

Ojna ojna sa te dojna,
oj lulije u bane e jonja. 2X

Anem ane i rash Ferizajit 2 X
e ta bleva jelekun e arit. 2 X

Ojna ojna sa te dojna,
oj lulije u bane e jonja. 2X

Ku e begenise, ku e begenise lulije ket vend eeeee, 2 X
une e begenisa, un e begenisa 2 X
Oborrin me pem eee 2X

Oborrin me pem eee 2 X
o ku e ke pa e? 2 X

Kur jam kan e vogel 2X
ka dera i k am ra eeee 2 X


Ky tekst u dërgua nga Ari


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazife Bunjaku - Oj Lulije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulije".
3. Video është e këngës "Oj Lulije", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0