Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Jar Nje Kllef Te Arte Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shqipja...
Jar ni kllef t'art
Un ta çova bre
Ehe hej e ni leter
Zotnis sate bre

Jar for po tutna
Se po m'qartesh bre
Ehe ej e po m'shtjen moj
Gjall ne dhe

Ref...Sebashku...
Gjall ne dhe moj u marofsha
Ardhsha djalo me t'shikju
Prej vorrit vorrit u çofsha
Ardhsha djalo me t'shikju

Prej vorrit vorrit u çofsha
Ardhsha djalo me t'shikju

Nazifja...
Jar jar si lis me rrema
E madhe m'je
Ehe ej por s'e di
Çfar mendje ke

Jar fort po tutna
Qe po m'qartesh bre
Ehe ej e po m'shtjen moj
Gjall ne dhe

Ref...Sebashku...
Gjall ne dhe moj u marofsha
Ardhsha djalo me t'shikju
Prej vorrit vorrit u çofsha
Ardhsha djalo me t'shikju

Prej vorrit vorrit u çofsha
Ardhsha djalo me t'shikju


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Jar Nje Kllef Te Arte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jar Nje Kllef Te Arte".
3. Video është e këngës "Jar Nje Kllef Te Arte", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0