Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Si T'ja Baj Se Di Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shqipja...
Si t'ja bej s'e di
Thell ne zemer me ke hy

Nazifja...
Si t'ja bej s'e di
Thell ne zemer me ke hy

Ref...x2
Nuk duron kjo zemra shkret
S'esht mesu te jetoj vet

Nazifja...
Lule e bukur je
Eja vetem mos me le

Shqipja...
Lule e bukur je
Eja vetem mos me le

Ref...x2
Nuk duron kjo zemra shkret
S'esht mesu te jetoj vet

...

Nazifja...
Lule e bukur je
Eja vetem mos me le

Shqipja...
Lule e bukur je
Eja vetem mos me le

Ref...x2
Nuk duron kjo zemra shkret
S'esht mesu te jetoj vet


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati - Si T'ja Baj Se Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si T'ja Baj Se Di".
3. Video është e këngës "Si T'ja Baj Se Di", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0