TEKSTESHQIP

Nazife Bunjaku
Kadal Hasem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kadal Hasem" kënduar nga Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për komponimin dhe për fjalët e këngës punoi Sabit Bilalli.