Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Nazmi Sfishta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
Nazmi Sfishta është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Aurora

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Muharrem Xhediku

Fabian Asllani

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Sezgin Curi

Marsel Gunga

Ylli Valla

Arti Rec

Armand Trebicka

Ilir Livoreka

Tags: Nazmi Sfishta, Aurora


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet