Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazmie Hoxha - Kur E Përcolla Ylberin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Kur e percolla Ylberin
Vajta hyna n'ode
Kur ja pash manxerrin vjerr un
Ja lava me lot

Mos e laj me lot oj zano
Mos e laj me lot
Se shkon viti i par oj zano
Por si dita sot x2

Shkuen muejt shkuen vitet
Zemra m'u dogj flak
S'na lan hallet s'na lan dertet
Me jetue bashk

Vitet e gurbetit Ylber
Qofshin te mallkum
Ndau Ylber ndau biro
Ndau burr e gru x2

Morra harqet dola n'bahçe
Çorapin me shkru
Prej merzis permbi çorape
Plasa tuj lotu

O Ylberi i dades o
A thu me ke harru
Vitet e gurbetit Ylber
Qofshin te mallku x2

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberPublikimi: 04/01/2013


Më Shumë Këngë Nga Nazmie Hoxha:


Komente 0


Nazmie Hoxha - Kur E Përcolla Ylberin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Përcolla Ylberin".
3. Video është e këngës "Kur E Përcolla Ylberin", por nuk këndohet nga Nazmie Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.