Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nde-Rim

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Nderim Mustafa
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Nde-Rim është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Nderim Mustafa shkollen fillore dhe te mesme e kreu ne gjilan ndersa studimet i vazhdoi ne universitetin Fama ne prishtin.eshte antar i grupit double g army qysh prej themelimit te saj. Eshte I Martuar Dhe Jeton Ne Zvicerr ne Zurich. Kenga e pare ishte ne bashkupim me D.U.D.A. "Fjalt Tona". Më datë 30 Qershor 2011, D.U.D.A. publikojnë videoklipin "Bojna Show", në bashkëpunim me Nde-rim & Monny....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Double G Army

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Big L

R2

Jango Tonny

Mad Boy

Brave-L

Ylldrit Jakupaj

KOG

Alb-G

Dashi

Big G (Bahri Aliu)

Tags: Nde-Rim, Nderim Mustafa


Komente mbi këtë artist