Më mbaj mend (për 1 muaj)


NEC - Angel On My Life

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Angel On My Life".
3. Video është e këngës "Angel On My Life", por nuk këndohet nga NEC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

NEC - Angel On My Life  (Feat. Cyclone)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live Today & Dream Tomorrow"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Cyclone

15/04/2011

2011-04-14T23:55:40+00:00NEC verse:
ajo o me mu edhe kur jom flejt//
se per menimin tem osht engjull i shejt//
un e kom n'menje kur se kom para meje//
qfare do gjendje e kaloj afer teje//
se m'ka largu prej problemev edhe t'kqijav qe jon//
prej dites qe m'kallxoj se sa shume m'don//
kerkush nuk e sheh, pos un qe foli me to//
kerkush nuk e njeh, pos unqe e shoh//

ajo jeton n'menjen tem 24/7//
m'kshillon per qdo sen, dit edhe nat//
dimer edhe ver o me mu jo me tjer//
osht engjulli jem qe per mu ka shum vler//
personi qe m'ka shti shume sene mi ndrru n'jeten tem//
se mi ka bo t'verteta qa kom endrru n'jeten tem//
un e di se sa m'don, ti se din se sa t'du ngom//
un nuk jom me ty, po ti je me mu besom//

Cyclone verse:
everytime that you need you can possible have//
she's my angel, she's all that i have//
moments of truth, she's all that i had//
ever been through the storm? she's the one that held me back//
yeah, picture yourself in Japan//
10 feet tall storm, chasin you bad//
no offence, but all of that//
makes you think that you lucky for still bein alive in this mad//

world where drugs makes you lose control//
off to places i don't wanna go//
she was my third eye when the light got cold the things i got told//
she never let me go so now, i just want you to know..//
my Sympathy for bein close to me//
each day with pain, you stood next to me told me not to be afraid//
that's why im here where i wanted to be//
thanks to you, Love or Eternity.//


Më Shumë Këngë Nga NEC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet