Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neki Emra - Tuman Kuqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

tuman kuqe
moj belholle
ma ben me sy
ma ben me dore

tuman kuqe
o moj belholle
ma ben me sy
ma ben me dore
nga shtepia me derrasa
dil moj kaleshë se plasa x2

tuman kuqe
moj belholle
lule mali
lule bore

tuman kuqe
o moj belholle
lule mali lule bore
dil moj dil ti ne dritare
vajze came lozonjare
dil moj dil moj ne dritare
vajze came lozonjare

vap harrova
si i kom moj
dhent e mija
kush i don
dhent e mija kush i do
s'jam i zot si per ato x3


Ky tekst u dërgua nga udhessheu   GjentaNeki Emra
Publikimi: 26/11/2011


Neki Emra - Tuman Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tuman Kuqe".
3. Video është e këngës "Tuman Kuqe", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:


Komente 0