Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neki Emra - Lerme Ne Preher Te Te Mar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


pak dashuri, pak xhelozi

por si qiri me tretet jeta
lotet e mija skan mbarim
un shum kerkova por nuk gjeta
pak dashuri pak xhelozi..... (2x)

(ref.)
lerme ne preher te te mar
te ta heq ate merzi
na pret te gjithve nje gure mbi varre
pak dashuri pak xhelozi.... (2x)

pa krahe mbeta, pa gezim
vertitem rrugve kot me kot
ajo qe desha me sme do
dhe dot nje tjeter s`dashuroj

te pakten hidhma nje veshtrime
do vuaj sa me te vertete
se ti e di qe shpirti im
per ty u tret ne kete jete

(ref.) ....2x


Ky tekst u dërgua nga  GjentaNeki Emra
Publikimi: 17/11/2011


Neki Emra - Lerme Ne Preher Te Te Mar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lerme Ne Preher Te Te Mar".
3. Video është e këngës "Lerme Ne Preher Te Te Mar", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:


Komente 1