Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neki Emra - Se Do Ti Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

te te them nje lule
ti je me e bukur
te te them nje gonxhe
t'a humbas freskine.
se ti zemren time
vash ma ke marre
mos per koken tande
mos me bej ate hane

se do ti dua ti dua ti dua
ata dy syqkat ti vash falmi mua
se do ti dua ti dua ti dua
pergjithmone.

te te them nje drite
ty e bon dynjane
mos me koken tande
mos me bej ate hane

se as nje tjeter
zemra s'ma pranone
mos me koken tande
mos me torturo

se do ti dua ti dua ti dua...


Ky tekst u dërgua nga ErgisNeki Emra
Publikimi: 17/11/2011


Neki Emra - Se Do Ti Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Do Ti Dua".
3. Video është e këngës "Se Do Ti Dua", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:


Komente 0