Më mbaj mend (për 1 muaj)


Neki Emra - Engjëll Dukesh Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjëll Dukesh Ti".
3. Video është e këngës "Engjëll Dukesh Ti", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Neki Emra - Engjëll Dukesh Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013

Komente

Asnjë Koment

01/08/2013

2013-08-01T12:45:16+00:00I
Rilinda Sot, nga një bukuri qe pash nga larg
Sytë e saj , shëndrisnin atë natë të erët dhe unë, unë u stepa në vënd
II
U zhduk në largesi,
Mendova se e humba
Si yllin lart në qiell,
Që e pres gjithmonë në tokë të bjerë
Ref:
Engjëll dukesh ti
Nga larg unë të ndjej dhe pres
T’më jep një shenjë ti
Do ti puth unë ata sy të ëmbël
Engjëll dukesh ti,
Unë kurrë më parë sjam ndjerë si sonte
Dua të puth tani ,
Ti je nje yll që ra nga qielli im .
III
Trupi saj, si një cokolladë e ëmbël është
Vallëzon ajo, dhe një buzëqeshje t’lehte e shoh unë, unë në sytë e saj
IV
Do të bëj të lumtur
Do ta sjell botën për ty
Më jep një shans ti të lutem
Mbretëresha ime të jesh ti …


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet