Më mbaj mend (për 1 muaj)


Neki Emra - Ti Më Nuk Je

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Më Nuk Je".
3. Video është e këngës "Ti Më Nuk Je", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Neki Emra - Ti Më Nuk Je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika & Teksti:

Neki Emra

Orkestrimi:

Shpëtim Saraçi

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15

Komente

Asnjë Koment

22/02/2016

2016-02-22T16:13:11+00:00Dashuri perallore ishte dashuria jone,
Si dy femije nje jete te tere
Perkedhelja jote ishte mburroje e jetes per mua
Ishe uji dhe zjarri ishe drita
Ishe mbretereshe bote per mua.
Ishe gjithcka ne jeten time, gjithnje do te dua!

Me ty iku zeri yt, me ty iken dhe duart tua te njoma,
Iku e nesermja e ime, iku arsyeja ime per jete

Ref:
Ti Nuk Je Me!
Ti Me Nuk Je,
Si te vazhdoj une pa ty!
Si te zgjohem mengjeseve me thuaj ti tani

Jo!
Sdua te zgjohem as une
Sdua te kem mengjesin pa ty
Sdua te jem ne kete jete Pa ty,

Mengjesi fillonte me ty dhe dita vazhdonte me ty
Oh nata kishte kuptim per ne te dy
Sa e pameshirshme eshte kjo jete,
Nje moment, dhe mi mer te gjitha,

Ishe zonje, ishe grua, ishe engjell, ishe shok i jetes sime
Ishe gjithcka ne jeten time, gjithnje do te dua!

Me ty iku ...

Coda:
O zot me mer dhe mua, te jem prane saj!


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet