Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neki Emra - Papritmas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Papritmas para syve te mi!
Papritmas para deres shtepise!
U riktheve ne jeten time
Oh sa kam frike!

Ti me pyet si jam
Nga frika te genjeva!
Te thash …. NUK TE DU ME TY
Te thash…. T’KAM HARRUAR TY!

Mbetem pa fryme ne te dy
Vetem lotet na rjedhen neper fytyre
Na u dridhen duart, na u dridhen buzet,Isha i ftoht si akulli..
Pa dashje te rash ne gjunje!
U dorezova te rash ne gjunje! (heren e dyte)

Aq Papritmas, ooo sa Papritur
U riktheve ne jeten time,
Te genjeva sonte PO, se kisha frike mos po te humb perseri!
Ah kam frike … mos t’gaboj perseri!!!
O kam frike mos po ik sonte papritmas ti!
Neki Emra
Publikimi: 14/09/2018
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 16
Muzika: Neki Emra
Teksti: Neki Emra
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: ASHA


Neki Emra - Papritmas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Papritmas".
3. Video është e këngës "Papritmas", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:


Komente 0