Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Koka - Mes Njerëzve Zemërmirë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sonte jemi mbledhur të gjithë bashkë
gëzimin tonë, shokë të dashur të festojmë,
mbrëmja sonte qenka kaq e bukur
se mban ajo urimin tonë.

Desha në këtë mbrëmje të gëzuar
një këngë zemre unë të këndoj.

Ja dikush më sjell një lule,
dikush tjetër më buzëqesh,
shpejt u rrit kjo vajza jonë
si lule midis nesh.

Refreni:

Në mes njerëzve zemërmirë
që me prindërit janë përkrah,
rritëm shtatin ne fëmijët
në vepra të mëdha.

Sonte jemi mbledhur etj.


Nertila Koka - Mes Njerëzve Zemërmirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mes Njerëzve Zemërmirë".
3. Video është e këngës "Mes Njerëzve Zemërmirë", por nuk këndohet nga Nertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nertila Koka:


Komente 0