TEKSTESHQIP

Nertila Koka
Kenga Ime Jehon
Lyrics

1.
I gezuar vjen drejt meje
oh sa te kam pritur padurim
doja ty te te tregoja
dicka te vogel,nje kujtim

2.
Se ti vone vjen ndonje mbremje
uneme fjalen time ty te ngroh
ti me sjell me dashuri
per mua njerezit qe i do
Dhe kenga ime jehon
e tille do mbetet gjithmone

Refreni

Se te dua dhe me do
ndaj e rrisim dashurine
kenga jone si kenge e zogjve (2 here)
ia shton lumturine (2 here)

DËRGOI:
INFO
Muzika e këngës ka punuar si kompozitor David Tukiçi.