Netët E Klipit Shqiptar 2

09/03/2003 - 11/05/2003
Pallati I Kongreseve, Tiranë
Prezantuesit: Çiljeta Xhilaga, Leon Mekshi & Zhaku
TV: Tv Klan

Në vitin 2003, në bashkpunim me TV-Klan, u zhvillua Netët e Klipit Shqiptar (edicioni i 2-të) në kinostudion "Shqipëria e Re" me prezantues Leon Menkshi dhe Zaimina Vasjari dhe nata finale është zhvilluar në Pallatin e Kongreseve me prezantues Çiljeta Xhilaga, Leon Mekshi & Zhaku.

Fitues: Klipi "Mos u Verbo" - Hueida El Saied
Produksioni I.O.M Video: V.G.A Studio

Anëtarët e Jurisë ishin: Fatmir Koçi, Hektor Pustina, Anila Konomi, Afrim Spahiu, Besnik Bisha, Ylljet Aliçkaj, Pleurat Himaduiva, Pirro Milkani dhe Rajmonda Bulku.


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

* Kjo nuk është renditja zyrtare e festivalit, por renditja e teksteve më të lexuara në teksteshqip.com gjatë kësaj jave.

Netët E Klipit Shqiptar 2 (Tekste & Video)


Komente 0