Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

09/03/2003 - 11/05/2003
Pallati I Kongreseve, Tiranë
Prezantuesit: Çiljeta Xhilaga, Leon Mekshi & Zhaku
Tv Klan /

Në vitin 2003, në bashkpunim me TV-Klan, u zhvillua Netët e Klipit Shqiptar (edicioni i 2-të) në kinostudion "Shqipëria e Re" me prezantues Leon Menkshi dhe Zaimina Vasjari dhe nata finale është zhvilluar në Pallatin e Kongreseve me prezantues Çiljeta Xhilaga, Leon Mekshi & Zhaku.

Fitues: Klipi "Mos u Verbo" - Hueida El Saied
Produksioni I.O.M Video: V.G.A Studio

Anëtarët e Jurisë ishin: Fatmir Koçi, Hektor Pustina, Anila Konomi, Afrim Spahiu, Besnik Bisha, Ylljet Aliçkaj, Pleurat Himaduiva, Pirro Milkani dhe Rajmonda Bulku.


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2


Komente mbi këtë festival


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet