Netët E Klipit Shqiptar 3

27/03/2004 - 09/05/2004
Hotel Sheraton, Tirane
Prezantuesit: Hygerta Sako
TV: Rtsh
Radio: Radio Tirana

Në 2004 në bashkpunim me TVSH, Netët E Klipit Shqiptar 3 u zhvillua në studion Nr.1 të TVSH me prezantues Hygerta Sako dhe nata finale e zhvilluar në ambientet e Hotel Sheraton.
Fitues: Klipi "Mirmengjes Miss Lamtumira" - Leonard Bombaj, Evis Mulaj & Kripmjaltezat
Produksioni V.G.A Studio Kamera: Arben Çeku

Anëtarët e Jurisë ishin: Bardhyl Martiniani, Estela Ziu, Saimir Kumbaro, Driton Sahiti, Anila Zajmi, Gjergj Xhuvani, Avni Qahili, Liridon Cahani dhe Diana Çuli.

Netët E Klipit Shqiptar 3

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

* Kjo nuk është renditja zyrtare e festivalit, por renditja e teksteve më të lexuara në teksteshqip.com gjatë kësaj jave.

Netët E Klipit Shqiptar 3 (Tekste & Video)


Komente 0