Më mbaj mend (për 1 muaj)

Netët E Klipit Shqiptar

13/04/2008 - 25/05/2008
Taraca E Casa Italia, Tirane
Prezantuesit: Olti Xhezo & Irsa Demneri
Tvsh / Radio Tirana

Netët E Klipit Shqiptar 7 u zhvillua ne Maj 2008 në bashkpunim me TVSH. Festivali u mbajt në Casa Italia, me prezantues Olti Xhezo dhe Irsa Demneri, Miss Shqiperia 2007, Nata finale u zhvillua në tarracën e Casa Italia.

Fitues: Klipi "Lard dhe Afër" - Alban Skënderaj
Produksioni Video MAX - Production

Anëtarët e Jurisë ishin: Spartak Papadhimitri, Sibora Kokonozi, Rajmonda Bulku, Albert Minga, Anila Zajmi, Ilir Butka dhe Avni Qahili.


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente 0