TEKSTESHQIP

Neti Fermini
Pa Ndjenja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Ndjenja" kënduar nga Neti Fermini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një impakt sa më të madh, ky produkt muzikor erdhi i finalizuar tek audienca i punuar me vlera artistike me një videoklip, produksionin e të cilit e punoi Flame.Tv. Ky videoklip u publikua më 11 Mars 2023. Për këtë këngë ka punuar tekstin Buk1, ndërsa produksionin në studio e krijoi ERO (Eroll Osmani).