TEKSTESHQIP

Neti Fermini
Pa Ndjenja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Ndjenja" kënduar nga Neti Fermini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 11 Mars 2023, Neti Fermini publikon videoklipin "Pa Ndjenja". Teksti i këngës u shkrua nga Buk1. Produksioni audio u realizua nga ERO (Eroll Osmani).