Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Boll Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  102Pse po m'vet
a kam gjet ma mire?
une ma mire nuk kam kerkuar
pse po m'vet
a e kam pas veshtire
kur nga ti jam larguar
pse po m'vet
a e maj n'mend
pse trazon plagen qe dhem
pse po me shtin tash me te than
kurr ma keq une nuk jam kane

REF
Boll,boll
boll u ba me rrena
lere sonte le te flet zemra
sot e kem shancin e dyte
me shpetu a me u permbyt

II
Pse po thu
eshte rastesi
pse ne sot u takuam
pse spo thu eshte dashuri
zoti lutjet mi ka degjuar
shum kam dasht
me te thirr me te pa
po inati nuk me la
tash me ty spo ngihen syte
ne takimin tone te dyte

REF
Boll,boll
boll u ba me rrena
lere sonte le te flet zemra
sot e kem shancin e dyte
me shpetu a me u permbyt


Ky tekst u dërgua nga  BeniNexhat Osmani
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/06/2014


Nexhat Osmani - Boll
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll".
3. Video është e këngës "Boll", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 1