Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nexhat Osmani - E Ke Hallall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ke Hallall".
3. Video është e këngës "E Ke Hallall", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nexhat Osmani - E Ke Hallall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Hajde Merre Zemrën"

Këngë e albumit:

"Merre Zemrën Time"

Komente

Asnjë Koment

16/07/2015

2015-07-16T10:29:24+00:00Zemrën tënde e mora
Me kohë e rezervova
Syri vetëm te ti më mbet

Sishm një gjenerate
Por ishe elegante
Kishe një bukuri çë vret

Ref
E ke hallall
Dashurin çë ta jap
Edhe kët shpirt
Me ta falë më duket pak

E ke hallallë
Dadhurin deri në fundë
Asnjë deri me tash
Nuk e kam dashtë më shumë

II
Zemrën tende e mora
asnjë her su pendova
Po fati vjen kur nuk e pret

Sishim një gjenerate
Por ishe elegante
Kishe një bukuri çë vret

Ref
E ke hallall
Dashurin çë ta jap
Edhe kët shpirt
Me ta falë më duket pak

E ke hallall
Dashurinë deri në fundë
Asnjë deri me tash
Nuk e kam dashtë më shumë


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë