Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Zemra E Shpirtit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ref. 2x:
Je zemra shpirtit tim
Prej lindjes n'perendim
Un e ti e kem nji jete
Punen e kry jam i vertete

E filluam veq me pershendetje
Me pelqeve pa asnje vrejtje
Amel fjalen nise me ma thon
Ktu jam zemer doren me ta dhon

Ref. 2x:
Je zemra shpirtit tim
Prej lindjes n'perendim
Un e ti e kem nji jete
Punen n'kry jam i vertete

Nuk ka akull qe se then dashnia
Shpejte mi more o kto ment e mia
Afron dita edhe po vjen nata
Ka dy zemer ajo floke gjata

Ref. 2x:
Je zemra shpirtit tim
Prej lindjes n'perendim
Un e ti e kem nji jete
Punen n'kry jam i vertete


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19

Nexhat Osmani - Zemra E Shpirtit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra E Shpirtit".
3. Video është e këngës "Zemra E Shpirtit", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0