A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Junik 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) është një këngëtar i njohur. Të këndoj ka filluar që fëmijë dhe vazhdon me shumë Përkushtim. Në moshën 6 vjeçare ka filluar të këndoj nëpër shumë vende të ndryshme me profesora të muzikës dhe ka marrë pjesë në shumë festivale. Është fjala për këngëtarin tashmë të njohur nga Juniku. Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)të cilit nuk i mungon tashmë në asnjë moment suksesi. Që prej këngës "Shfrytëzoje rastin" dhe një nga një vijnë të gjitha me ren këngët tjera. Më pas sukseset nuk kanë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Mori Motër Lum Që T'kam (2019)

Hajde Zemer (2018)

Hajde Loqka Ma E Mira (2017)

Dashni Interesante (2016)

Shkup, Tirane Dhe Prishtine (2015)

Me Shiko E Me Deegjo (2013)

Oj Ksovë Oj Tokë E T'parëve (2012)

Dasma E Zotnisë (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Mori Motër Lum Që T'kam
O Llokum
Uron Nena Nusen
Oj Kosove Oj Toke E T'pareve
Kenge Per Ibrahim Rrugoven
Hajde Locka Ma E Mira
Dashnia Interes
Sikur Molla E Kuqe
Zemer Zemer
Shfrytezoje Rastin


Artistë Të Ngjashëm:

Shkelzen Iberhysaj

Shqipton Rexhaj

Mendi

Mergim Gojani (Gimi)

Blerim Gashi

Tooni

Liridon Sefa

Samson Gjoni

Niman Mushkolaj

Shkëlzen Nikqi


Tags: Nexhbedin Gaxherri (Nexhi), Nexhbedin Gaxherri, Nexhi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019