Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Gurbetqarë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Erdha nga gurbeti si nje gurbetqar,
kerkova nje vajz qe zemren me ja fal.
Ishte rrastesi kur takova ty,
malli me ka ploj syri yt kur me shikoj.

ref.
Moj e Bukra e ksja ane falma zemren se shkrum bone.
Edhe pse jam Gurbetqar ta jap besen kam met mar. 2x

Erdha nga gurbeti si nje gurbetqar,
kerkova nje vajz qe zemren me ja fal.
Ish te rrastesi kur takova ty,
malli me ka ploj syri yt kur me shikoj.

ref.
Moj e Bukra e ksja ane falma zemren se shkrum bone.
Edhe pse jam Gurbetqar ta jap besen kam met mar. 2x

-

ref.
Moj e Bukra e ksja ore falma zemren se shkrum bone.
Edhe pse jam Gurbetqar ta jap besen kam met mar. 2x


Ky tekst u dërgua nga Une


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Gurbetqarë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbetqarë".
3. Video është e këngës "Gurbetqarë", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0