Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Banja Qejfin Zemres Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
Dua që kjo dit e shkruartë jet
Në kalendar të dashuris
Që të kam per jez
Se n'ta jam ba merak
E smun të rri rehat
Ma thuaj një fjal
Ma shuaj kët zjarr

Banja qejfin zemre
hajde mu afro
Mi fal buzet tua
Se po vdes per to
Banja qejfin zemre
hajde mu afro
Mi fal buzet tua
Se po vdes per to

As vet se kuptoj
Pse kaq shum më mundon
Gjdo moment të kujto
Smundem të harroj
Se n'ty jam ba merak
E smun të rri rehat
Ma thuaj një fjal
Ma shuaj kët zjarr

Banja qejfin zemre
hajde mu afro
Mi fal buzet tua
Se po vdes per to
Banja qejfin zemre
hajde mu afro
Mi fal buzet tua
Se po vdes per to


Ky tekst u dërgua nga Nexhi

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Banja Qejfin Zemres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Banja Qejfin Zemres".
3. Video është e këngës "Banja Qejfin Zemres", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0