Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Të Pres Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te shikoj ne sy emrin nuk ta di
Dua qe te flas por nuk me jep rast
Rruges kur kalon aspak sme shikon
Pse po me lendon kur zemra te don
Rruges kur kalon aspak sme shikon
Pse po me lendon kur zemra te doooon

ref: 2 x
Naj naj naj naj vetem ty te pres
Naj naj naj je e vetmja shpres

Të shikoj ne sy dhe diqka kuptoj
N'ata syt e tu që smundem ti harroj
Iluzion kjo dashuri sdua qe te jet
Se te dua vetem ty kjo eshte e vertet
iluzion kjo dashuri sdua qe te jet
Se te dua vetem ty kjo eshte e vertet

ref: 2 x
Naj naj naj naj vetem ty te pres
Naj naj naj je e vetmja shpres


Ky tekst u dërgua nga Lida The Best

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Të Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Pres".
3. Video është e këngës "Të Pres", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0